Dr habilitowany nauk prawnych. Profesor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, kierownik Katedry Nauk o Administracji. Prorektor WSIiZ ds. Nauki.
W CARS – koordynator obszaru zakazu porozumień ograniczających konkurencję, członek Editorial Board of Antitrust and Regulatory Studies oraz Kolegium Redakcyjnego internetowego Kwartalnika Antymonopolowego i Regulacyjnego.
Of counsel w kancelarii Modzelewska & Paśnik w Warszawie.
Specjalizuje się w polskim i europejskim prawie ochrony konkurencji. Autorka licznych publikacji naukowych, w tym monografii pt. Publiczne i prywatne egzekwowanie zakazów praktyk ograniczających konkurencję: w poszukiwaniu zrównoważonego modelu współistnienia (Wydawnictwo Naukowe Wydziału Zarządzania UW, Warszawa 2013), za którą otrzymała „Nagrodę CARS 2014”.