Doktor nauk prawnych i radczyni prawna. Adiunktka w Katedrze Prawa Europejskiego Wydziału Prawa i Administracji UW. Absolwentka studiów LL.M. in Law and Economics (Utrecht University). Autorka licznych publikacji naukowych, w tym monografii pt. „Big Data and the Abuse of a Dominant Position by Data-Driven Online Platforms under EU Competition Law”, która stanowi zaktualizowaną wersję rozprawy doktorskiej wyróżnionej Nagrodą Prezesa Rady Ministrów (2021 r.). Specjalizuje się w prawie ochrony konkurencji i konsumentów oraz prawie ochrony danych osobowych, a jej głównym obszarem zainteresowań jest zastosowanie tych dziedzin prawa do platform internetowych, rynków cyfrowych i szeroko pojętych nowych technologii. Członkini zespołu CARS Digital Markets and Data Economy Laboratory.