Tytuł: Implementation of the EU Damages Directive in Central and Eastern European Countries
Redakcja: Anna Piszcz
Recenzenci: Prof. Dr. Josef Bejcek, Masaryk University Brno, oraz dr hab. Maciej Szpunar, prof. UŚl, University of Silesia i adwokat generalny TSUE
Seria: „Podręczniki Monografie” (24)
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-65402-52-3

Ukazała się właśnie w wersji papierowej (i będzie tylko w wersji papierowej) 24. publikacja CARS z serii „Textbooks and Monographs” pt. Implementation of the EU Damages Directive in Central and Eastern European Countries. Edited by Anna Piszcz, Warsaw 2017, University of Warsaw, Faculty of Management Press. Książka zawiera raporty z implementacji tzw. Dyrektywy Odszkodowawczej przez wszystkie 11 państw członkowskich UE z Europy Środkowej i Wschodniej (Bułgarię, Chorwację, Czechy, Estonię, Litwę, Łotwę, Polskę, Rumunię, Słowację, Słowenię i Węgry).
Książkę można nabyć w Księgarni Wydziałowej Tomasz Biel, PL – 02-678 Warszawa, ul. Szturmowa 3; tel. (+48) 22 822-90-42; fax (+48) 22 823-64-67; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.