(4) Współpraca z Uniwersytetem Wrocławskim, Wydziałem Prawa, Administracji i Ekonomii – Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej.
W dniu 14 lutego 2018 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy między Uniwersytetem Warszawskim - Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych działającym na Wydziale Zarządzania a Uniwersytetem Wrocławskim, Wydziałem Prawa, Administracji i Ekonomii - Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej (CBKE).

Współpraca z Uniwersytetem Wrocławskim Porozumienie o współpracy

(3) Współpraca z Uniwersytetem w Białymstoku - Wydziałem Prawa
W dniu 30 czerwca 2017 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy między Uniwersytetem Warszawskim - Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych działającym na Wydziale Zarządzania a Uniwersytetem w Białymstoku - Wydziałem Prawa. CARS będzie realizował większą część zadań wynikających z tego porozumienia.

Współpraca z Uniwersytetem w Białymstoku Porozumienie o współpracy

(2) Współpraca z Instytutem Łączności
W dniu 14 listopada 2016 r. podpisane zostało porozumienie o współpracy między Wydziałem Zarządzania UW a Instytutem Łączności w Warszawie. CARS będzie realizował większą część zadań wynikających z tego porozumienia.

Współpraca z Instytutem Łączności Porozumienie o współpracy

(1) Współpraca z Instytutem Kolejnictwa
W dniu 28 lutego 2016 r. podpisane zostało porozumienie o współpracy między Wydziałem Zarządzania UW a Instytutem Kolejnictwa w Warszawie. CARS będzie realizował większą część zadań wynikających z tego porozumienia.

Porozumienie o współpracy między CARS a Instytutem Kolejnictwa Porozumienie o współpracy