Dochodzenie przed sądem polskim roszczeń odszkodowawczych z tytułu reguł konkurencji

W dniu 20 kwietnia 2016 r. odbyła się Konferencja naukowa CARS poświęcona problemom „Dochodzenia przed sądem polskim roszczeń odszkodowawczych z tytułu naruszenia reguł konkurencji”, w trakcie której dyskutowano wybrane założenia i problemy implementacji Dyrektywy odszkodowawczej (2014/104/UE), które były przedmiotem książki pt. Dochodzenie przed sądem polskim roszczeń odszkodowawczych z tytułu naruszenia reguł konkurencji, pod red. Anny Piszcz i Dominka Wolskiego, wydanej w serii „Podręczniki i Monografie” CARS (21).
W dwóch sesjach – moderowanych przez Profesora Stanisława Sołtysińskiego oraz Sędzię Katarzynę Lis – Autorzy książki przedstawili swoje ustalenia poznawcze i propozycje implementacyjne, nad którymi odbędzie się otwarta dyskusja.

program  Program konferencji