Zorganizowana przez CARS przy współpracy Poczty Polskiej S.A. I Krakowa Konferencja Pocztowa CARS Rynek pocztowy w zmieniającym się świecie składała się z trzech paneli. W ramach panelu pierwszego pn. Konkurencja na rynku pocztowym z perspektywy operatorów (i regulatora), udział wzięli Karol Krzywicki Zastępca Prezesa UKE, Tomasz Dąbrowski członek Zarządu Pocztu Polskiej S.A, Wojciech Arszewski Prezes Zarządu Forum Przewoźników Ekspresowych i Adam Jasser wicedyrektor CARS na którym przedyskutowano problemy konkurencji na rynku pocztowym z perspektywy operatorów i regulatora. Przedmiotem referatów i dyskusji w ramach dwóch pozostałych paneli były: „Jaki rynek pocztowy? Między regulacją a konkurencją” oraz „Usługa powszechna jako (nie)zbędny element rynku pocztowego”.

Materiały z konferencji zostaną opublikowane internetowym Kwartaliku Antymonopolowym i Regulacyjnym nr 1/2018.

PDF Program

PDF Plakat