W dniu 4 lipca 2012 r. po południu (o programie i szczegółowych godzinach konferencji poinformujemy za 2 tygodnie), w Auli C Wydziału Zarządzania (Warszawa, ul. Szturmowa 1/3), CARS organizuje konferencję naukową nt. Modelu kontroli sądowej w sprawach ochrony konkurencji i regulacji. W panelu konferencyjnym wezmą udział Profesorowie Roman Hauser (Prezes NSA), Zbigniew Kmieciak (sędzia NSA), Stanisław Piątek (WZ UW), Tadeusz Skoczny (WZ UW), Karol Weitz (WPiA UW) oraz Andrzej Wróbel (sędzia TK). Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swego udziału w konferencji.

Przed konferencją odbędzie się uroczyste wręcznie nagrody CARS za wybitne osiągnięcia naukowe w zakresie prawa i ekonomii ochrony konkurencji.