Kolejne (15.) spotkanie Otwartego Seminarium Doktoranckiego CARS odbędzie się w dniu 10 października 2012 r. o godz. 16.00. Tym razem seminarium poświęcone będzie programowi łagodzenia kar pieniężnych jako instrumentowi zwalczania porozumień ograniczających konkurencję w Polsce. Prelegentem będzie dr Bartosz Turno.

Otwar­te Se­mi­na­rium Dok­toranc­kie (OSD) re­ali­zu­je for­mu­łę o­twar­tych spo­tkań na­uko­wych, pod­czas któ­rych od­by­wa­ją się głów­nie dys­ku­sje nad za­ło­że­niami, te­za­mi lub frag­men­tami przy­go­towywa­nych roz­praw dok­tor­skich.

Uczest­ni­ka­mi OSD są stu­den­ci dzien­nych i za­ocz­nych stu­diów dok­toranc­kich, któ­rych pro­motorami są pro­fe­sorowie – Człon­kowie Zwy­czaj­ni lub Człon­kowie Sto­wa­rzy­sze­ni CARS, a także „wolni słu­cha­cze”, tj. osoby nie po­sia­dają­ce pro­motora, ale zde­ter­mi­no­wa­ne pro­wa­dzić in­dy­widu­al­ne ba­dania na­uko­we. W ze­bra­niach i dys­ku­sjach na­uko­wych OSD biorą u­dział za­rów­no przed­sta­wi­ciele śro­dowisk na­uko­wych, jak i prak­ty­cy.