Z radością informujemy, że w dniu 18 września 2012 r. ukazał się 3. numer – wydawanego przez CARS – internetowego Kwartalnika Antymonopolowego i Regulacyjnego (iKAR).

Zachęcamy do lektury kwartalnika, który jest dostępny na stronie www.ikar.wz.uw.edu.pl

Jednocześnie zawiadamiamy, że numer 4(1) będzie miał charakter podobny do poprzedniego, ze szczególnym uwzględnieniem nowelizacji ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów i wytycznych do niej. Z kolei kolejny, 5(1) numer poświęcony będzie regulacji prokonkurencyjnej w telekomunikacji. Zachęcamy wszystkich autorów do publikowania w nim artykułów a także innych tekstów związanych z prawem i ekonomią ochrony konkurencji. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz więcej.