Ukazało się właśnie książkowe angielskojęzyczne wydanie raportu z trzeciego etapu badań dot. rynku usług portów lotniczych, zleconych przez „Przedsiębiorstwo Państwowe – Porty Lotnicze”.

Tytuł projektu: Polish Airports in the European Union – Competitive Challenges, Regulatory Requirements and Development Perspectives

Rodzaj projektu: zlecony (przez Przedsiębiorstwo Państwowe – Porty Lotnicze)

Realizatorzy Maciej Bernatt, Filip Czernicki, Agata Jurkowska-Gomułka, Dariusz Kaliński, Igor Komarnicki, Michał Kozłowski, Elżbieta Krajewska, Tomasz Ludwicki, Michał Mijal, Tadeusz Skoczny, Aleksandra Wąsowska, Anna Żebrowska-Dreger.

Czas realizacji: grudzień 2012 – maj 2013

Rezultaty projektu: raport badawczy opublikowany jako: Polish Airports in the European Union – Competitive Challenges, Regulatory Requirements and Development Perspectives. Edited by Filip Czernicki and Tadeusz Skoczny, University of Warsaw Faculty of Management Press, Warsaw 2013.