Kolejne (17.) spotkanie Otwartego Seminarium Doktoranckiego CARS odbędzie się 12 grudnia 2013 r. o godz. 16.30. W trakcie seminarium mgr Izabela Wesołowska, doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, przedstawi założenia i osiągnięte wyniki badań w rozprawie doktorskiej nt. Ochrona zbiorowych interesów konsumentów – zakaz praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów.

Tematyka: Ochrona zbiorowych interesów konsumentów – zakaz praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów

Data: 12 grudnia 2013 r.

Referent: Izabela Wesołowska (Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego)

Dyskutant: prof. dr hab. Kazimierz Strzyczkowski (Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego)