Tytuł: Usługi portów lotniczych w Unii Europejskiej i w Polsce II – wybrane zagadnienia
Redakcja: Filip Czernicki, Tadeusz Skoczny
Autor: Maciej Bernatt, Filip Czernicki, Wanda Dzienkiewicz, Agata Jurkowska-Gomułka, Dariusz Kaliński, Igor Komarnicki, Tomasz Ludwicki, Piotr Maliszewski, Michał Mijal, Tadeusz Skoczny, Aleksandra Wąsowska
Seria: Studia i Monografie Antymonopolowe i Regulacyjne (8)
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-61276-78-4
Uwagi: Książka opublikowana również w wersji elektronicznej

Usługi portów lotniczych w Unii Europejskiej i w Polsce II – wybrane zagadnieniaPraca zbiorowa pod redakcją prof. Tadeusza Skocznego i Filipa Czernickiego dotyczy usług portów lotniczych. Publikacja została stworzona na podstawie raportów badawczych przygotowanych przez pracowników Wydziału Zarządzania UW oraz Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”, w ramach drugiej edycji projektu badawczego zrealizowanego w 2011 r. (pierwsza edycja zakończona została w 2010 r.).

Książka przeznaczona jest dla osób zaangażowanych w zarządzanie portami lotniczymi, przedsiębiorców świadczących usługi lotniskowe i lotnicze, pracowników administracji publicznej związanych z sektorem lotnisk, a także dla pracowników naukowych i studentów, zainteresowanych tematyką ochrony konkurencji i regulacji.