We wtorek 14 czerwca w Centrum Konferencyjnym Zielna odbyła się konferencja TRENDY W OCHRONIE KONKURENCJI W POLSCE organizowana przez Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Wydziału Zarządzania UW wraz ze Stowarzyszeniem Prawa Konkurencji i Polskim Stowarzyszeniem Prawników Przedsiębiorstw.

Przemówienie wygłosił Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Pan Tadeusz Chróstny.
Celem konferencji było podsumowanie orzecznictwa i polityki egzekwowania prawa konkurencji w Polsce w ostatnich latach. Wybitni prelegenci ze świata praktyki i ośrodków akademickich poszukają dyskutowali na temat ewolucji systemu ochrony konkurencji, nowych wyzwań związanych z pandemią a teraz także wojną w Ukrainie. Partnerami konferencji były Kancelarie Gessel i White & Case.

Program konferencji.

WYZWANIA – LEKCJE. DOŚWIADCZENIA POLSKIEGO SYSTEMU OCHRONY KONKURENCJI, prof. Maciej Bernatt.