W dniach 13 i 14 października 2015 r. odbyła się konferencja nt. ekonomii ochrony konkurencji zorganizowana przez UOKiK i CARS.

W pierwszym dniu konferencji miało miejsce międzynarodowe seminarium nt. porozumień wertykalnych. Wzięli w nim udział przedstawiciele KE, krajowych organów ochrony konkurencji, przedstawiciele środowisk akademickich i praktyki. Folie prelegentów tej części konkurencji są dostępne na stronie internetowej UOKiK.

Drugiego dnia konferencji odbyły się cztery panele poświęcone wykorzystywaniu ekonomii w ochronie konkurencji, stosowaniu analiz ekonomicznych oraz przesłankom i warunkom wykorzystywania metod ilościowych w stosowaniu prawa ochrony konkurencji, a także ekonomii ochrony konkurencji i regulacji wobec praktyk antykonkurencyjnych.

Zrealizowany program Konferencja ekonomiczna CARS i UOKiK  Zrealizowany program konferencji

Konferencja ekonomiczna CARS i UOKiK Folie panelistów 2. części konferencji  Folie panelistów 2. części konferencji