• slajd 2

• slajd 3

• Centrum

i Regulacyjnych

Serdecznie zapraszamy na konferencję TRENDY W OCHRONIE KONKURENCJI W POLSCE, która odbędzie się we wtorek, 14 czerwca w Centrum Konferencyjnym Zielna.

Przemówienie wygłosi Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Pan Tadeusz Chróstny.
Celem konferencji jest podsumowanie orzecznictwa i polityki egzekwowania prawa konkurencji w Polsce w ostatnich latach. Wybitni prelegenci ze świata praktyki i ośrodków akademickich poszukają odpowiedzi na pytanie o ewolucję systemu ochrony konkurencji, nowe wyzwania związane z pandemią a teraz także wojną w Ukrainie. Partnerami konferencji są Kancelarie Gessel i White & Case.

Konferencja potrwa od 0900 do 1430, a na koniec serdecznie zapraszamy na poczęstunek, którym mamy nadzieję uczcić nie tylko wcześniejszą burzę mózgów, ale także pożegnanie z pandemiczną przerwą w spotkaniach środowiska face-to-face!

Zgłoszenia na konferencję prosimy kierować na adres mailowy dorota.majchrzak@dentons.com do 31 maja, 2022.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Program konferencji.

Zaproszenie na koktajl.