• slajd 2

• slajd 3

• Centrum

i Regulacyjnych

Marta Sznajder, doktorantka i współpracowniczka CARS otrzymała grant PRELUDIUM 21 w konkursie organizowanym przez Narodowe Centrum Nauki (NCN) na projekt badawczy pt. The Role of Competition Law in Preserving the Right to Free and Plural Media [Rola prawa konkurencji w ochronie prawa do wolnych i pluralistycznych mediów]. Streszczenie popularnonaukowe projektu jest dostępne tutaj.

PRELUDIUM to konkurs NCN na projekty badawcze realizowane przez osoby nieposiadające stopnia naukowego doktora. W konkursie można uzyskać grant w wysokości maksymalnie 70 000 zł, 140 000 zł lub 210 000 zł na finansowanie projektu trwającego odpowiednio 12, 24 lub 36 miesięcy. Jak podaje NCN w tym roku współczynnik sukcesu w konkursie PRELUDIUM 21 wynosił 12%. Więcej informacji można przeczytać na stronie NCN.