• slajd 2

• slajd 3

• Centrum

i Regulacyjnych

Serdecznie zapraszamy na seminarium pt. "Nic się samo nie dzieje? O roli państwa i platform w regulacji gospodarki cyfrowej na przykładzie Ubera" współorganizowane wraz z Zespołem Socjologii Polityki, Gospodarki i Edukacji IFiS PAN, które odbędzie się we wtorek 28 lutego 2023 r., w godz. 14:00-16:00 w formie hybrydowej w sali 161 w Pałacu Staszica. Rejestracja do udziału online jest możliwa pod adresem publicrelations@ifispan.edu.pl.

Wydarzenie będzie polegać na dyskusji wokół tekstu dr Joanna Mazur i dr. Marcina Serafin pt. "Stalling the State: How Digital Platforms Contribute to and Profit From Delays in the Enforcement and Adoption of Regulations" (2023) Comparative Political Studies, 56(1), 101–130 wolny dostęp. W dyskusji udział wezmą dr Mateusz Grochowski, dr hab. Dominika Polkowska oraz prof. dr hab. Szymon Wróbel.

Plakat wydarzenia.