• slajd 2

• slajd 3

• Centrum

i Regulacyjnych

W ramach projektu „Integracja przez rekreację” CARS serdecznie zaprasza swoich współpracowników i sympatyków na wspólną wycieczkę rowerową w Kampinoskim Parku Narodowym w dniu 21 czerwca 2015 r. (niedziela). Potrzebny jest tylko rower i pozytywne nastawienie. Osoby zainteresowane proszone są o e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 17 czerwca.

Termin: niedziela 21.06., godz. 11.
Miejsce spotkania: Truskaw, ul. Falińskiego 6a (pod restauracją Dziupla).
Dojazd: indywidualnie – samochodem albo autobusem nr 708 od stacji Metra Młociny.
Trasy: dwie do wyboru, jedna krótsza, łatwiejsza (ok. 15 km); druga dłuższa (ok. 25-30 km). pojedziemy szlakami rowerowymi (drogi bite) w kierunku Roztoki.
Mile widziane: mapy Kampinosu pod ręką i kaski rowerowe na głowach;
Dalszy program: rajd zakończymy ok. 15 w miejscu wyjazdu (w Truskawiu) obiadem w Restauracji Dziupla.