• slajd 2

• slajd 3

• Centrum

i Regulacyjnych

Z radością informujemy, że został opublikowany kolejny numer Yearbook of Antitrust and Regulatory Studies (YARS) pod redakcją dr hab. Anny Piszcz. Numer jest dostępny w sprzedaży. Zapraszamy na stronę www.yars.wz.uw.edu.pl, żeby zapoznać się z poruszoną w tej publikacji tematyką.

Publikacje papierowe CARS są do nabycia w:
- Księgarni EKONOMICZNEJ Kazimierz Leki Sp. z o.o.
02-094 Warszawa, ul. Grójecka 67
- Księgarni Wydziałowej Tomasz Biel
02-678 Warszawa, ul. Szturmowa 3
Stworzenie anglojęzycznych wersji wydawanych publikacji finansowane jest w ramach umowy 768/P-DUN/2016 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.