• slajd 2

• slajd 3

• Centrum

i Regulacyjnych

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium lotnicze organizowane przez CARS pod patronatem Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz Polskich Linii Lotniczych LOT.

Seminarium odbędzie się 12 października na Wydziale Zarządzania UW, ul. Szturmowa 3, w sali B-205. Już od 14.00 zapraszamy na kawę i poczęstunek, które są świetną okazją, żeby poznać profesora Jacobs’a. Część merytoryczna odbędzie się w godzinach 15.00 – 18.00.

Wydarzenie będzie poświęcone tematyce antymonopolowej w dziedzinie lotnictwa cywilnego. Podczas seminarium wystąpią Prof. Michael Jacobs (DePaul University, Chicago), Prof. Marek Żylicz, Dr Izabella Szymajda-Wojciechowska (Urząd Lotnictwa Cywilnego, Wiceprezes), Dr Agnieszka Kunert-Diallo (Polskie Linie Lotnicze LOT), Dr Filip Czernicki (Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”) i Dr Jan Walulik (CARS).

Całe spotkanie zostanie poprowadzone w języku angielskim.

Prosimy o rejestrację na wydarzenie poprzez wysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 października.
Zob. więcej

Seminarium Lotnicze

Yearbook of Antitrust and Regulatory Studies (YARS), vol. 2016, 9(13)

Z radością informujemy, że już został opublikowany pierwszy w tym roku kalendarzowym Yearbook of Antitrust and Regulatory Studies (YARS) pod redakcją dr hab. Agaty Jurkowskiej-Gomułki. Numer jest dostępny w sprzedaży. Zapraszamy na stronę www.yars.wz.uw.edu.pl, żeby zapoznać się z poruszoną w tej publikacji tematyką.

Publikacje papierowe CARS są do nabycia w:
- Księgarni EKONOMICZNEJ Kazimierz Leki Sp. z o.o.
02-094 Warszawa, ul. Grójecka 67
- Księgarni Wydziałowej Tomasz Biel
02-678 Warszawa, ul. Szturmowa 3

Stworzenie anglojęzycznych wersji wydawanych publikacji finansowane jest w ramach umowy 768/P-DUN/2016 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

Ministrerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego